احمد قدیری

احمد قدیری

پرودگارم! توفیق ده جز برای تو ننویسم و جز تو ملاک و معیاری بر ارزش گذاری نگاشته هایم نداشته باشم

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

همه شاهد بودیم در راستای دست آوردسازی برای دولت و افتتاح های نمایشی انتخابات، روحانی و زنگنه در ۱۰ اردیبهشت ۹۶ شتابان خود را به پالایشگاه ستاره خلیج فارس که از پروژه های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه بوده رساندند و مدعی خودکفایی در تولید بنزین شدند.

با این حال دولت روحانی، که گویا کمترین اعتباری برای خود قائل نیست، پس از تحقق مصرف انتخاباتی پروژه، موضوع و ادعای خویش را انکار کرد؛ آنچنان که زنگنه در دروغی آشکار، در حاشیه جلسه هیأت دولت، تولید نامکفی بنزین پالایشگاه ستاره خلیج فارس را اینگونه توجیه نمود که «روزنامه کیهان گفت در بنزین خودکفا شدیم که خودش هم باید جواب بدهد. بروید و از آقای شریعتمداری بپرسید که چرا ادعای خلاف کرده است»!

این درحالی است که ادعای خودکفایی دولت در تولید بنزین، مستند به آرشیو روزنامه دولتی ایران بوده و جالب آنکه ذیل تیتر «با افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس رؤیای ۳۶ ساله خودکفایی بنزین به واقعیت پیوست»، از قول رئیس جمهور نوشته شده «به این پالایشگاه بیایید تا نتیجه برجام را ببینید»!

همچنانکه به همان قاعده، تیتر سوم نیز به «برجام بانک های خارجی را به ایران بازگرداند» اختصاص یافته!


مطلب مرتبط: ۱۲ خلف وعده دولت در ۱۲ روز t.me/GhadiriNetwork/1150

نظرات (۳)

🌐 آقای روحانی پیشرفت چیست؟

در این عصر که میل به پیشرفت و ترقی در جهان اصل اول سیاستهای تمام کشورهاست در ایران  اوضاع دارد به گونه ای دیگر رقم میخورد.
نمیدانم ما میخاهیم چگونه رشد کنیم  با کدام روشنفکری؟ با روشنفکری مرغ 🐔 همسایه غاز است؟!! با روشنفکری همه چیز حتی فرهنگ از غرب؟! میخواهید روشنفکر باشید خوب باشید اما درست.

🔹کشورهای دیگر جهت پیشرفت اقتصادی خود هرگز وطن فروشی ندارند هرگز تاراج فرهنگی ندارند هرگز امنیت کشورشان را به مخاطره نمی اندازند.

✅ چین که اکنون اقتصاد دنیا را قبضه کرده است و حتی مختل به گونه ای که روسای جمهور پیشین آمریکا را دچار واهمه کرد هرگز پشت به باورهایش نکرده است‌.با قاطعیت در برابر امریکا و یاوه گویی هایش ایستاده.

✅ کره شمالی با تقویت سیستم امنیتی کشورش به هیچ عنوان تن به خواسته های آمربکا و غرب نداده است.بستر امنبت را برای رشد اقتصادی کشورش مهیا کرد.

✅روسیه از همان ابتدا که تزارها و بعد شوروی ها و اکنون  که در ید قدرت پوتین قرار گرفت  چه آن زمان که پوتین مدام جرج بوش را یک احمق میخواند و چه اکنون که گاه بی گاه تمایل به ارتباط با ترامپ نشان می دهد باز هم فقط سربلندی و امنیت و  استقلال خود را میخواهد.

🔹آقای روحانی این سه کشور هم قدرت امنیت و عزت بالایی دارند و هم اقتصاد خوب و درحال پیشرفتی دارند.

🔹 اقای روحانی شما پیشرفت نمی خواهید شما نوکری ایران را برای غرب می خواهید اما ملت ایران خواستار چنین ننگی نیست.

@Khatamifars
آیا اصرار بر حفظ حرمت، حیا و نجابت بانوان و پرهیز از ایجاد زمینه های برخورد نگاه زنان سست ایمان به مردانی که لباس ورزشی به تن دارند سختگیرانه است؟
علم الهدی به حضور خانمها در سالن والیبال اعتراض کرد .برای همین مردم به داماد ایشون رای ندادندتفکری که سختگیر هست و می خواهد از ایران مسجد بزرگ بسازد مورد تایید اکثریت نیست این را لطفا بفهمید 

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.