احمد قدیری

احمد قدیری

پرودگارم! توفیق ده جز برای تو ننویسم و جز تو ملاک و معیاری بر ارزش گذاری نگاشته هایم نداشته باشم

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

با تلاش و تدبیر دولت روحانی، روزانه 30 میلیون متر مکعب گاز از زیر پای ملت مستکبر ایران خارج و با قیمت 0 ریال تقدیم مردم مظلوم و مستضعف ترکیه می گردد.

نظرات (۳)

 • خبر از اتسنیم
 • هشدار مرکز آمار/خطر صفر شدن نرخ رشد باروری تا سال ۱۴۰۰
  تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۷
  معاون مرکز آمار ایران گفت: اگر با شرایط موجود در کشور پیش برویم تا سال ۱۴۰۰ رشد باروری به صفر خواهد رسید.


  به گزارش تسنیم، علیرضا زاهدیان اظهار کرد: تا سال 95 جمعیت کشور 79 میلیون و 926 هزار و 270 نفر بوده که این رقم در فاصله زمانی 90 تا 95 رشد جمعیت 950 هزار نفری را نسبت به 5 سال قبل نشان می‌دهد.


  وقتی ریس جمهور اصول گرا یی به نام احمدی نژاد خبر خوشش راجب سایت اتمی هست باید به این روز بیافتیم .سوالی وجود داره ایا ما انقلاب کردیم برای این روزگار ؟مردم در یک جمهوریت باید اراده شان پذیرفته بشه .ایا انها موافق این رفتار هستند ؟مسلما  ازدواج نیست اگر هم باشه کسی فرزند نمی یاره .ایا این هم تقصیر دولت روحانی هست ؟قبل از اینکه اسم خدا را ببری باید انسانی راستگو باشی .

  پاسخ:
  شما دقیقا تو کدوم خط مسافر می زنی؟
  در خبرها امده بود که امریکا تا سال 2020  قادره هر موشک قاره پیمایی را در مسیرش منهدم کنه .اون موقع این همه خرجی که شد چی می شه ؟چرا  کاری شد که زیان بزنه به کشور ؟ایا مردم حق ندارن نظر بدهن ؟
  مسولین  می گویند که امریکا با ما دشمنی طولانی داره در حالیکه ژاپن با دو بمب اتمی تسلیم شد و پس از ان دولتی که روی کار امد به جای انتقام از بازار انها استفاده کرد و این ژاپن را ژاپن کرد .اگر امثال شما اونجا بودن الان اونها هم  گرفتار فقر بودن .مطمنا پاسخ نمی دید و تهمت می زنید و بقولی سوال را به انحراف می برید .غصه داریم امروز .هیچ راهی هم نداریم .فقط مهاجرت امکان داره ولی اونهم وطن را نجات نمی ده .شما عمدتا نگران کشور نیستید .99 درصدتون دنبال مقاوم و قدرت هستید .منطق هم که ندارید .
  پاسخ:
  پاسخ: سلام
  خواهشی دارم .ایا امکان دارد با برادران حوزه یک جلسه مفصل بذارید و ببینید علت رکود اقتصادی چیست ؟
  -تحریمهاست 
  -سیاست خارجی کلان  ماست 
  -ضعف مدیریت در داخل  هست ؟
  در ضمن  می تونید اساتید اقتصاد بی طرف را بیارید  در جلسات و فقط از جهادی ها استفاده نکنید چون انها حقیقت را نمی گویند

  ارسال نظر

  نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
  اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.