احمد قدیری

احمد قدیری

پرودگارم! توفیق ده جز برای تو ننویسم و جز تو ملاک و معیاری بر ارزش گذاری نگاشته هایم نداشته باشم

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

حتما دیده اید تصاویر آفریقایی هایی را که ساعت اهدایی بزرگی بر گردن دارند به پاس تحویل معادن طلا و الماس به استعمارگران.

یا راه دور نرویم، در همین ایران خودمان، ماشینی که به مظفرالدین شاه دادند و دوربینی که به ناصرالدین شاه عطا کردند و صدور جواز رفت و آمدهای مکرر شاهان قاجار به فرنگ در ازای اعطای امتیاز ماده سیاه بد بو، نفت.

یا شاید خاطرتان باشد خنده های مستانه و شوخی های کلامی جک استراو با خاتمی و روحانی حین توافق بر مفاد بیانیه سعد آباد که تعلیق کامل فعالیت های هسته ای و پلمپ تاسیسات اصفهان را در پی داشت.

یا در همین اواخر، رفت و آمدهای مکرر هیات های سیاسی و اقتصادی اروپا به ایران در فاصله امضا تا تصویب برجام به جهت موفق و تمام شده نشان دادن توافق وین و نیز بالا بردن هزینه های عدم تصویب و تنفیذ برای نظام.

به همین قاعده تعجب نکنید اگر پس از تصویب تحریم های جدید و موارد متعدد نقض برجام، هیات های اروپایی در یک شوی سیاسی به مراسم تحلیف روحانی سرازیر شوند و با کوله باری از سوغات اهدایی فرش و زعفران، دست دولت و ملت را در پوست گردو گذاشته و به ازای تمام غارت و خیانتی که داشتند تنها اعتبار حضورشان را تقدیم روحانی کنند.

نظرات (۴)

بستگی داره این دیپلماتها به چه قصدی بیان.
اونها میان نه به خاطر احترام به ما به خاطر کله پا کردن ما 
 • ای پی تکراری
 • درسته بریم سراغ گداهای افریقایی .
  وقتی گدا گشنه ها دعوت می شن برای انواع سمینار  شما خوشحال می شین اما چهارتا دیپلمات  بیان صداتون در می یاد 
  🌐 تحلیف و مهمان های خارجی

  مراسم تحلیف ریاست جمهوری و اعلام حضور برخی مقامات اروپایی در این مراسم جنبه ی مثبتی برای کشور ندارد. آن ها می آیند فقط برای تشکر از روحانی که مأموریتش را به خوبی انجام داد و ایران را به رکود اقتصادی و  بی ارادگی رساند تا غرب هم بتواند تهدید ها و تحریم هایش را با قدرت بیشتری بر ایران  اعمال کند.این وعده روحانی برای رفع تحریم و ارتباط با دنیا بود‌.


  @khatamifars

  ارسال نظر

  نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
  اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.