احمد قدیری

احمد قدیری

پرودگارم! توفیق ده جز برای تو ننویسم و جز تو ملاک و معیاری بر ارزش گذاری نگاشته هایم نداشته باشم

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

خاطرات حسن روحانی، چاپ مرکز اسناد انقلاب اسلامی، صفحه ۴۵: «واقعه از این قرار بود که من در یک ماه محرمی روز دوازدهم موقع اذان صبح از خانه خارج شدم و برای نماز صبح به سمت مسجد پشت خندق [مسجد ولی عصر فعلی] رفتم. وارد حیاط مسجد شدم و در کنار حوضی که در سمت چپ قرار داشت نشستم و مشغول گرفتن وضو شدم. پدرم داخل مسجد رفته بود و نماز جماعت صبح هم شروع شده بود. من همان طور که کنار حوض نشسته بودم و در حال وضو بودم احساس کردم که یک مرتبه حیاط روشن شد مثل این که نورافکنی به تابش درآمده باشد. در آن حال حس کردم نور از بالا می تابد سرم را بلند کردم و یک شی نورانی را که تقریبا مکعب مستطیل بود و حدود دو متر طول داشت و عرض و ارتفاع آن هم حدود یک متر بود، دیدم که از بالا به سمت داخل حیاط مسجد به آرامی در حال فرود آمدن است. احساس می کردم افرادی در این هودج نورانی نشسته اند ولی چیزی جز تلالو نور نمی دیدم. بعد دیدم که آن شی نورانی در شمال شرق حیاط مسجد فرود آمد. آنگاه پس از چند دقیقه توقف بلند شد و به حرکت درآمد. در هنگام برخاستن هودج علی رغم این که برای نماز صبح می خواستم داخل مسجد بروم بی اختیار دنبال آن به راه افتادم و دیدم پس از عبور از تکیه پشت خندق به تکیه بعدی یعنی تکیه بیرون دژ رفت و در وسط آن تکیه فرود آمد. فاصله این دو تکیه شاید حدود ۲۰۰ متر بود. پس از آن دوباره هودج بلند شد و در فضا به راه خود ادامه داد و من هم در کوچه آن را می دیدم. هودج به سمت شرق (سمت مشهد) حرکت کرد و بعد از چند دقیقه از نظرم غایب شد. درحالی که احساس عجیبی به من دست داده بود و از خود بی خود شده بودم، احساس یک شعف بی نظیر معنوی توام با کمی ترس و وحشت داشتم. پس از این ماجرا به سمت مسجد بازگشتم وقتی به مسجد رسیدم نمازجماعت صبح تمام شده بود. همان وقت در ذهن کودکانه ام به نظرم آمد که ارواح مطهر معصومین و فرشتگان به این هودج آمده اند و به این تکیه ها که محل عزاداری سالار شهیدان بود سر زدند. این ماجرا خیال نبود در بیداری اتفاق افتاد و کاملا آن را به چشم دیدم».

روحانی، ۹ خرداد ۹۴: «ما دارای عصمت نیستیم، متأسفانه یا خوشبختانه خواب هم نمی‌بینیم. به فالگیر و جن‌گیر هم از اول معتقد نبودیم».

نظرات (۵)

 اصلا روحانی ما را بدبخت کرد ! اما تو چی می خوای ؟چگونه یک ادم تندرو  مثل شما حرف درست می زنه ؟من نمی دانم ؟
اقا نگاه به تیپ خودت بکن واقعا داد می زنه دلواپسی 
پاسخ:
:)
تو بی سواد تر از منی .ناراحت نشی .علتش امنیتی بودن شماست 
پاسخ:
به همون دلیل قبلی این نظر را هم تایید کردم :)
یکی از تاکتیکهای تکراری  جوجه دلواپسان مطرح کردن اتهامهایی است برای اصلاح طلبان که در اصل اصول گرایان باید پاسخگوی ان  باشن .خسته شدیم .
پاسخ:
ابتدا قصد داشتم این نظر سخیف را حذف کنم، اما تصمیم عوض شد و برای ثبت در تاریخ، نظر یک کفتر بی سواد را به نمایش می گذارم. این کفتر درحالی اعتراف روحانی به جن زدگی اش را «اتهام» می نامد که هم متن خاطراتش موجود است و هم فیلم آن به طور وسیع پخش شده است!
چقدر عالی بود .دیگه به این کذاب رای نمی دم .شما واقعا عقل دارید .راستگو و شیفته صداقت هستید .علمی و منطقی .مومن و نیکوکار .
کاش پدرتان ریس جمهور می شد و بودجه ای برای شیعه کردن مردم خارجی  تصویب می کرد .چه چیزی بیش از این صواب دارد .
اگر یکم بد شانس تربودیم   تو بنگلادش دنیا می امدیم .واقعا با دلواپس ها بشی یک ملت اخر سیاه بختیه .

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.